Що подарувати близькій або просто хорошій людині? Це складне запитання набагато легше вирішити, якщо ця людина - власник автомобіля. Представляємо топ-5 корисних речей, які обов'язково сподобаються автомобілісту.

Послуга асистансу

Пробило колесо, закінчилося паливо, заблукав, заглухла машина, треба знайти заправку або готель ... Такі неприємні несподіванки можуть застати зненацька кого завгодно. А якщо на порожній дорозі, де нема кому допомогти? Між тим, сьогодні вирішити такі проблеми можна запросто за допомогою послуги асистансу. Така послуга часто надається разом зі страховкою КАСКО або при купівлі нового автомобіля, для інших же автовласників за неї треба доплачувати. Мало у кого доходять руки купити цю послугу, а ось в якості подарунка, вона виявиться як не можна краще, особливо водієві-дівчині або новачкові.
Ціна питання: 200 - 2 000 грн.

Поліроль «Рідке скло»

Кожному автовласникові приємно бачити, коли автомобіль блищить, сяє і радує око. А ще - надійно захищений від шкідливого впливу навколишнього середовища, дрібних подряпин і хімічних реагентів, якими посипають наші дороги. Кращий засіб, який забезпечить ці параметри - японське «рідке скло» Willson. Цю якісну поліроль можна нанести на автомобіль самому або за допомогою автомийника. На машині вона застигає, утворюючи тверду прозору плівку, якою вистачає майже на рік.
Ціна питання: 800 - 3 000 грн.

LED-лампи

У зимовий період, коли ніч триває більше ніж день, автовласники завжди не проти поліпшити освітлення у свого автомобіля. Найсучасніший спосіб - світлодіодні лампи. Їх можна поставити в якості денних ходових вогнів (якщо вони не були передбачені конструкцією автомобіля), або замість денного світла. Такі LED-лампи ставляться замість галогенок на штатні місця в машині. А світять вони набагато краще за звичайні фари - за якістю освітлення змагаються з «ксеноном». Важливо, що вони практично вічні, тобто не перегорають дуже-дуже довго. Звичайно, якщо ми говоримо про якісний «фірмовий» продукт.
Ціна питання: 500 - 6 000 грн.

Секретний «маячок»

Викрадають автомобілі сьогодні дуже часто, причому навіть серед білого дня і без особливих уподобань по марках і моделях. У кожного автомобіліста є "противоугонка" в машині, але доповнити її ще одним секретним пристроєм не відмовиться ніхто. Йдеться про «маячок», або «закладку», яка ховається в затишному місці салону і періодично висилає своєму власникові дані про місцеперебування автомобіля. «Засікти» такий пристрій дуже складно навіть найкваліфікованішим викрадачам, а знайти викрадену машину з його допомогою - легко. Невелика коробочка працює без підзарядки від 1 до 3 років.
Ціна питання: 2 000 - 6 000 грн.

Дзеркало-відеореєстратор

Багатофункціональний пристрій, який кріпиться замість штатного внутрішньосалонного дзеркала заднього виду. Як правило, містить три найбільш важливі функції - власне дзеркала, камери заднього виду (пристрій йде в комплекті з відеокамерою) і відеореєстратора. Залежно від моделі та виробника бонусом йдуть інші функції - наприклад, можливість перегляду відео та фото на екранчику, навігатор та антирадар. Втім, не факт, що всі функції будуть працювати якісно - більшість з виробників такого девайса - безіменні китайські контори.
Ціна питання: 900 - 4 000 грн.