Що треба зробити, щоб «Рідке скло» спрацювало на автомобілі ідеально, як у рекламі? Купити оригінальний продукт, а не підробку. Дотримуватися технології нанесення. А ще - скористатися повним набором засобів «очищувач-поліроль-шампунь» під назвою Willson Body Glass Guard «Скляний захист». У набір входить 3 препарати японської компанії Willson, при купівлі комплекту вони обходяться дешевше, ніж окремо.

1. Очищувач кузова Willson Base Make Cleaner

Якщо нанести поліроль «рідке скло» на машину, кузов якої подряпаний після впливу мочалок, ганчірок, камінчиків або щіток автоматичної мийки, то ви навряд чи будете задоволені результатом на 100%. Так, поліроль Willson Body Glass Guard захистить лакофарбове покриття від нових подряпин, але старі буде видно. «Павутинка» дрібних пошкоджень особливо чітко «проявиться» на чистій та блискучій машині. Крім того, якщо нанести поліроль на брудну поверхню, то засіб може відмитися разом із брудом.

Тому перед обробкою автомобіля «рідким склом» бажано відполірувати машину або хоча б очистити її за допомогою спеціального засобу Willson Base Make Cleaner. Цього препарату в невеликій баночці вистачає на цілий автомобіль, навіть позашляховик. Завдяки спеціальному складу очищувач прибере всі забруднення, плями, зробить поверхню машини однаково блискучою і чистою. Іншими словами, підготує автомобіль до нанесення на нього «рідкого скла».

2. Захисна поліроль «рідке скло» Willson Body Glass Guard

Головний препарат японської компанії Willson, який отримав назву «рідке скло» через міцну плівку, яку він утворює після нанесення і кристалізації. Якщо поліроль нанесена на попередньо очищену поверхню, вона ідеально «ляже» на лакофарбову поверхню, затвердіє і буде довго виконувати свої захисні функції. Вкрита «рідким склом» поверхня має водо- та брудовідштовхувальні властивості, захищає від дрібних подряпин, надає фарбі приємного блиску і «глибокого» відтінку. Поліроль продається в ємностях 70, 110 або 140 мл, необхідний об'єм залежить від розмірів автомобіля.

3. Шампунь-поліроль Willson Glass Guard

Призначений для автомобілів, покритих захисною поліроллю Willson Body Glass Guard. Адже остання, хоч і забезпечує тривалий захист (9-12 місяців), але все ж під впливом агресивних речовин, що використовуються при безконтактних мийках, поступово змивається. Щоб термін експлуатації поліролі збільшити до року і більше, а також щоб захисний шар ідеально виконував свої функції навіть після тривалого використання, слід використовувати шампунь-поліроль. Його додають в воду після миття і ополіскування автомобіля, як рідкий віск на мийках. Після цього автомобіль витирають насухо. Досить використовувати шампунь Willson Glass Guard один раз в 3-5 мийок через три місяці після нанесення поліролі «рідке скло». І тоді «скляна поверхня» протягом цілого року буде виконувати свої функції, як нова.

Ціна набору "Скляний захист"

3 598 грн. 4 713 грн. 4 979 грн.
"Рідке скло" Body Glass Guard 70ml "Рідке скло" Body Glass Guard 110ml "Рідке скло" Body Glass Guard 140ml
Очищувач Willson Base Make Cleaner Очищувач Willson Base Make Cleaner Очищувач Willson Base Make Cleaner
Шампунь-поліроль Willson Glass Guard Шампунь-поліроль Willson Glass Guard Шампунь-поліроль Willson Glass Guard