Не дайте себе обдурити!

Звертаємо вашу увагу, що останнім часом на ринку з'явилося багато недобросовісних продавців нібито продукції Willson. Все це шахрайські інтернет-магазини, які продають свій товар за невиправдано низькою ціною (або зі знижками понад 50%)! Особливо шахраям сподобалася поліроль Willson Silane Guard (однокомпонентне рідке скло, силановий захист).

Отримавши кілька скарг від ошуканих покупців, ми почали розбиратися. Знайшли в інтернеті багато сайтів, які продають нібито "рідке скло Willson" за ціною, яка набагато нижче ринково виправданої. Рекламна кампанія цих шахраїв переконує покупців, що Willson Silane Guard може прибрати тріщини і подряпини з лакофарбового покриття кузова, але насправді це не так - пошкодження ЛФП прибрати може тільки полірування спеціальними засобами, про що ми завжди попереджаємо наших клієнтів. Також при продажі ми інформуємо покупця про правила нанесення поліролі, особливостях та обов'язкових моментах підготовки до нанесення, а також про дії після обробки автомобіля "рідким склом".

Уточнимо, що офіційний сертифікований комплект Willson Silane Guard включає в себе:

  • флакон з однокомпонентним складом Silane Guard;
  • губка для нанесення поліролі;
  • серветка для розполірування;
  • одноразові рукавички.

 

Офіційна ціна в Україні:

Також у нас є всі необхідні сертифікати, ми здійснюємо технічну підтримку з усіх питань використання продукції Willson.

 

За останній час ми зіткнулися з великою кількістю звернень ошуканих покупців. На наше прохання один з них надіслав нам фотографії замовлення. Подивимося, що ж продають шахраї зі знижкою 53%?

Увага, отримавши таке замовлення, не відкривайте пакет і відмовтеся від цього товару!

Як видно на фотографіях нижче, те, що надсилають шахраї, не має нічого спільного з офіційним набором Willson Silane Guard.

Таким чином, стає зрозуміло, звідки береться така низька ціна на нібито "офіційний" продукт Willson, адже в цьому "наборі" ми бачимо баночку з рідиною незрозумілого походження і наклейкою, що віддалено нагадує офіційну, а також абсолютно випадково підібраний набір автохімії, який не має відношення до продукції Willson.

Щоб захистити наших покупців від недобросовісних продавців, ми підготували інструкцію, як уберегти від них свій автомобіль і гаманець.

Ознаки шахрайського інтернет-магазину:

  1. Дуже великі знижки (понад 50%). Як правило, це стає основним фактором, який притягує покупців навіть до інтернет-магазинів, що сумнівно виглядають. Надалі це призводить до покупки неякісного продукту, а значить - до втрати грошей. Звичайно, у наших партнерів можуть бути знижки і акційні пропозиції, але вже точно не 50%. Невиправдано низька ціна - вірна ознака недобросовісного продавця.
  2. Відсутність будь-якої контактної інформації. Розділи «Про нас» і «Контакти» повністю відсутні, із способів зв'язку - контактна форма для повідомлення і/або номер мобільного телефону.
  3. Некоректна інформація про продукт, який часто описується як "панацея від усіх проблем лакофарбового покриття", немає інструкції по застосуванню, опису властивостей і технічних характеристик, гарантії.

Найнадійніший спосіб не потрапляти на вудку шахраїв - навчитися визначати справжність товару ще до здійснення замовлення. Не піддавайтеся спокусі купити щось з невиправдано великою знижкою в неперевірених інтернет-магазинах. Пам'ятайте, що отримати всю актуальну інформацію про продукцію Willson в Україні ви можете за телефоном (044) 591-99-32.