Японський бренд якісної автокосметики Willson став настільки популярним в Україні, що його продукти почали масово підробляти. Як відрізнити підробку і не розчаруватися в продукті, що заслуговує поваги?

Останнім часом в мережі і соціальних мережах з'явилося дуже багато реклами продукту Willson Silane Guard. Ця однокомпонентна поліроль дешевше класичного «рідкого скла», хоча мало чим поступається йому за споживчими властивостями. «Пірати» налагодили випуск підробленої поліролі під цією маркою і навіть створюють спеціальні сайти для її продажу. Але під виглядом «рідкого скла» вони продають зовсім звичайну поліроль, яка змивається за пару мийок. Оригінальний продукт Willson Silane Guard тримається на лакофарбовому покритті до півроку, а при постійному оновленні - і більше.

Отже, перед вами підробка на Willson, якщо:

  • На сайті продають тільки один продукт - Willson Silane Guard. Адресний рядок сайту довгий і з безліччю піддоменів. Офіційний представник японської автосметікі Willson пропонує українцям великий продуктовий ряд на офіційно зареєстрованих доменах willson.kiev.ua і willson.com.ua.
  • Нав'язливий маркетинг. «Залишилося тільки 5 упаковок», «до кінця акції пару годин», «знижка діє тільки сьогодні» - всі ці дешеві трюки відразу говорять про те, що товар хочуть «впарити». А з якісним продуктом так не роблять. Не вірите? Зайдіть на цей сайт завтра. Там залишаться ті ж «останніх» 6 штук, а до кінця «акції» знову буде пару годин.
  • Підозріло низька ціна. Якщо продавець перекреслив високу вартість, а продає за ціною в 2-5 разів дешевше від заявленої, перед вами - явний фейк. У офіційного продавця не може бути така велика націнка, за його ціноутворенням стежить виробник і дистриб'ютор.
  • «Липові» відгуки. Так звані «думки споживачів» суцільно позитивні, і вписані прямо в сайт, їх неможливо додати. У 99% випадків вони вигадані або підставні. Іноді в якості «фейкових» коментаторів ставлять відомих людей. Придивіться: може, сам Роналдо рекомендує цей продукт?
  • Немає прямого контакту продавця. На сайті вказана форма, заповнивши яку, вам повинен передзвонити оператор. Ні прямого телефону, ні адреси немає. А якщо є, то телефон не відповідає або «поза зоною обслуговування». Така «конфіденційність» говорить про одне: у продавця є причина ховатися.
  • Якщо вас вже угораздило купити «лівий» продукт, порівняйте вміст упаковки з оригіналом. Якщо він відрізняється, наносити цю хімію на свій автомобіль просто небезпечно. Адже ніхто не знає, з чого вона зроблена і чи не токсичний даний продукт по відношенню до людини, його шкіри, дихальних шляхів і навіть автомобілю.

Купуйте тільки оригінальний продукт Willson Silane Guard у офіційного продавця, з гарантією. І тоді ви буде задоволені результатом і впевнені у своїй безпеці.