Алгоритм нанесення на кузов автомобіля поліролі «рідке скло» від японської компанії Willson нескладний. Але від ретельності його виконання залежить якість покриття. А значить, і ступінь захисту автомобіля.

​​​​​​

Починати роботу з поліроллю «рідке скло» треба не з відкривання тюбика, а з вибору часу і місця її нанесення. По-перше, місце роботи має бути недалеко від мийки (в ідеалі - в сусідньому боксі). Адже наносити засіб потрібно на абсолютно чистий автомобіль.

Час нанесення теж важливий. Адже опади (дощ, сніг, туман, роса) в цій справі ні до чого. Як і прямі сонячні промені, які нагрівають поверхню машини.

Наступний важливий етап - ретельний огляд кузова автомобіля. Краще, якщо на ньому будуть зашпаровані всі відколи, видалений бітум і інші забруднення, що складно відмиваються. Їх можна легко змити за допомогою засобу Willson Body Glass Cleaner.

І тільки після цього відкриваємо коробку з поліроллю на основі рідкого скла Willson. Витягуємо з неї весь вміст: інструкцію, два тюбика із засобом, губку, бавовняний рушничок, щільну мікрофібру для полірування і захисні рукавички для роботи.

Змішуємо вміст двох тюбиків. Саме після цього речовина зможе затвердіти, утворюючи після висихання те саме «рідке скло». Тому якщо ви не впевнені, що використаєте всю упаковку за один раз, краще не змішувати весь вміст. Розділіть його на кілька разів.

Змочуємо губку отриманою сумішшю і акуратно наносимо її на чисту поверхню кузова. Не варто обробляти кілька поверхонь відразу. Робіть все поетапно, але ретельно, стежте за тим, щоб засіб наносився рівномірно. Наприклад, обробіть спочатку капот.

Після нанесення на одну поверхню перепочиньте 15 хвилин. За цей час препарат закріпиться. Далі розітріть засіб по обробленій деталі рушником, що входить в комплект. А після цього - відполіруйте деталь мікрофіброю. Ось тепер поверхня повинна бути блискучою, а слідів препарату не повинно бути видно.

Таким же чином обробляйте інші деталі кузова - крила, двері, дах і т.д. Скло і фари даним препаратом не намащуйте - для них існують інші продукти Willson.

Після нанесення на кузов «рідке скло» має кристалізуватися. Для цього йому буде потрібно не менше восьми годин. Ніч в гаражі або на стоянці - кращий час для полімеризації. Простежте тільки, щоб на машину не сипалося багато пилу і бруду - під час вітру або в дощ на відкритій стоянці її краще не залишати.

Вранці прийшли - можна їздити, користуватися, відкривати і закривати двері. Але не мити! Навіть якщо на наступний день машина стала сильно брудною. Потерпіть хоча б тиждень. Цей час потрібний, щоб засіб остаточно затвердів і став справжнім «склом», тепер уже не рідким. Насолоджуйтесь!