Новий фейковий продукт намагаються видати за справжнє «рідке скло» відомої японської компанії Willson.

Шахраї обдурили самі себе! Вони продають продукт, якого немає в лінійці Willson.

Раніше інтернет і Фейсбук був затоплений рекламою реального продукту - поліролі на основі силану Willson Silane Guard. Про головні відмінності продавців підробленого продукту, який за властивостями і близько не нагадує оригінал, ми вже розповідали - це зазиваюча сторінка-лендінг, на якій ціна знижена в кілька разів, а фейковий лічильник відраховує безстроковий «кінець акції».

Точно на таких самих сторінках-одноденках продається нібито новий продукт від компанії Willson. Шахраї назвали його Taiyoko Coat, хоча насправді японці взагалі не виробляють такої полиролі. Річ у тім, що на внутрішньому японському ринку існує продукт під назвою Willson Sunlight Coat (покриття сонячного світла). На японському ця назва читається як Taiyoko. Ця поліроль відмінно блищить на сонці, захищає від вицвітання під ультрафіолетовими променями і зберігається на лакофарбовому покритті 10 місяців. Але мова йде про оригінал, а ось із чого зроблена підробка і як вона тримається на лаку, ніхто не знає (краще і не пробувати). Варто лише знати, як відрізнити підробку від оригінальної продукції Willson.

Продукт під назвою Willson Sunlight Coat (оригінал) в Україну офіційно не поставляється. Ну не той клімат у нас, щоб робити машину настільки блискучою і повністю захищеною від ультрафіолету! Для українських умов більше підходять інші два види «рідкого скла» - двокомпонентний і особливо міцний Willson Body Glass Guard і однокомпонентний (але більш доступний) Willson Silane Guard. Вони створюють на кузові автомобіля особливо міцну плівку, яка захищає лак від дрібних пошкоджень і впливу руйнівних кислот.

Те, що намагаються продати шахраї під виглядом Willson Taiyoko Coat - нахабна підробка під продукцію відомої японської компанії. У неї тільки пакування трохи нагадує «рідке скло» Willson, а ось за вмістом - це дешева китайська поліроль, вартістю в десятки разів дешевше, ніж її намагаються продати. Прикро, що піддавшись на дешевизну і придбавши цю фейкову поліроль, українські споживачі розчаровуються в справжній японській якості.

Щоб придбати оригінальний продукт «рідке скло» Willson, яке кристалізується на поверхні автомобіля, створюючи тверду захисну плівку, слід купувати його тільки в офіційного представника або його дилера. Вартість справжнього «Вілсона» ніколи не може бути істотно нижчою, ніж зазначена на офіційному сайті willson.kiev.ua. Адже якість не буває дешевою. Переконайтеся в цьому самі!