Оригінальне японське "рідке скло" та інша японська автокосметика Willson відтепер має кілька суттєвих відмінностей.

Останнім часом ринок засобів догляду за автомобілем заполонили підробки та низькосортні продукти. Вони не лише шкодять репутації відомих якісних товарів, але й можуть бути небезпечними для здоров'я людини через невизначений хімічний склад.

Світові лідери, що виробляють професійну автокосметику, витрачають багато часу та коштів на підбір компонентів і тестування своєї продукції, зокрема на екологічну чистоту, нейтральність до людської шкіри й дихальних органів. Водночас продукти-підробки зроблені з використанням найдешевших інгредієнтів, що мають незрозумілий склад та не проходять тестування. В результаті при використанні контрафактної продукції якість обробки автомобіля не відповідає заявленим характеристикам – як під час нанесення, так і під час експлуатації. Це негативно впливає на імідж відомих брендів.

Щоб захистити свою продукцію від підробок, український дистриб'ютор японської автохімії Willson запровадив спеціальну систему контролю якості. Вона передбачає нанесення на тару з автохімією індивідуальних номерів. Ці номери можна перевірити у дистриб'ютора, надіславши номер на електронну пошту info@willson.com.ua. Кожен номер індивідуальний, тобто нанесений лише на одну упаковку засобу. У відповідь на запит дистриб'ютор вишле назву товару, на якому має бути нанесений цей номер. Повторення номерів неможливе. Якщо назва товару вказана правильно, перед вами – справжня продукція японського бренду Willson.

Ще одна ознака та конкурентна перевага оригінальної автокосметики Willson – наявність повного опису продукту та способу його використання українською мовою. Якщо ці документи написані будь-якою іншою мовою, значить даний товар контрафактний, тобто офіційний представник Willson не може відповідати за його якість. Навіть більше, товар може бути підробкою, яка не відповідає заявленій якості та може бути шкідливою для людини.

Таким чином, перед купівлею та використанням "рідкого скла" та іншої професійної автокосметики Willson перевіряйте наявність документації українською мовою та індивідуальних номерів на упаковках. А якщо у вас виникли сумніви у справжності товару – перевіряйте номери в офіційного дистриб'ютора ТМ Willson в Україні.

Оригінальну продукцію ТМ Willson ви завжди можете придбати в інтернет-магазині willson.kiev.ua.